Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

5 обов’язкових кроків по підготовці до експорту

Блог 23 Грудня 2015 59

Експорт продукції сам по собі-це просто вихідна новий ринок. По суті, якщо ви розширяєте свій бізнес з Києва в регіони України чи навпаки всі наші дії будуть такими самими як наприклад при виході на ринок Австрії. Але є пару нюансів.  Посилання на статтю (рос): https://delo.ua/businessman/5-objazatelnyh-shagov-po-podgotovke-k-eksportu-309462/

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада