Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Баржа з кавунами та Канада

Блог 2 Серпня 2017 246

Отже панове цього тижня сталося дві події які напряму чи опосередковано вплинуть на експорт з України.

ПЕРШЕ -це мабуть початок дії Угоди про вільну торгівлю з Канадою.

ДРУГЕ-це відправлення баржі з кавунами з Херсона.

Канада. Над цією угодую працювало багато людей яких ви ніколи або не завжди побачите на перших шпальтах. Свою роль зіграла і українська діаспора першої та другої хвиль і звичайно Офіс з просування експорту при Мінекономіки України на чолі з пані Мар’яною Каганяк та торговим представником України пані Наталею Микольскою та представником Міністерства аграрної політики та продовольства пані Ольги Трофімцевої. Сам документ був підписаний 11 липня 2016 року під час візиту Джастіна Трюдо до України. Історія цієї угоди не була простою. Їй передували 6 раундів перемовин починаючи з 2010 року.

Угода відразу відкриє для українських експортерів безмитний доступ до 98% канадського ринку. Це стосується як сфери сільськогосподарських, так і промислових товарів. Однак є виключення:

Для аграрної продукції. Угода передбачає нульові ставки мит для всіх сільськогосподарських продуктів, окрім 108 тарифних ліній які можна буде експортувати без мит в межах глобальних квот Канади. Це, зокрема, птиця  молочні продукти яйця і яєчні продукти, сири та цукор.

Правила походження товарів

Скасування мит розповсюджуються виключно на товари походженням з України або Канади. Угода містить прозорі правила визначення країни походження – товари повинні бути повністю вироблені на території однієї із країн, або бути достатньо переробленими відповідно до детально прописаних правил походження.

Процедури сприяння торгівлі

Угода передбачає взаємний доступ сторін до всіх необхідних регуляторних актів у сфері торгівлі. CUFTA заохочує автоматизацію митних процедур та використання IT-технологій, а також створення системи подачі скарг щодо митних служб. Уcі ці заходи спрямовані на полегшення доступу бізнесу до ринків обох країн.

Електронна торгівля

Електрона торгівля є одним з каналів продажу.Відображена важливість e-commerce й в угоді про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Обидві країни зобов’язуються не застосовувати митні чи будь-які інші збори до продукції, яка поставляється в електронній формі. Це полегшить комерційні процеси для бізнесу, залученого до торгівлі в інтернеті.

Канада-це майже 37 000 000 небідного з найчислельнішою українською діаспорою. Напевно-це друга за значенням міжнародна Угода, що набула сили і наслідки якої ми відчуємо з часом.

ПОДІЯ ДРУГА: БАРЖА КАВУНІВ

Це звичайно і комусь здаєтсья смішним, але відправлення кавунів баржею-це першій камінець у створення конкурентного середовища в транспортній сфері. У залізниці хронічно не вистачає вагонів, з ціноутворенням у автомобільних перевізників теж не завжди все прозоро+поліція схоже все ж таки взялася за обмеження пересування фур при високих температурах на автошляхах.

Одна баржа здатна вмістити товар, для якого б було потрібно близько 30 фур. Це ще один вид транспорту який буде сприяти створенню та розвитку хабів для переміщення складування товарів всередині країни та їх подальшою відправкою на експорт. Можливо це будуть кавуни (в Білорусь наприклад). Взагалі, якщо ви глянете на Дунай чи Рейн то побачити цілі верениці барж, що перевозять різні товари. В цьому світлі залишається слідкувати за річковим проектом “З варяг в грекі”, через територію Польщі та Білорусі до України, але це вже інша історія.

 

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

291
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.