Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

“Безвіз” для ЕКСПОРТУ

Блог 6 Квітня 2017 207

Підсумком дня сьогоднішнього та мабуть останніх 3 років-є голосування в Європарламенті, щодо надання громадянам України права відвідання країн ЄС строком до 3 місяців без отримання віз. І хоч мають пройти вже деякі технічні процедури до остаточного затвердження, можна сказати, що варто планувати відрядження на осінь цього року.

Що це дасть безпосередньо українським експортерам. Приблизно те саме, що і прихід лоукостів, а саме здешевлення та оперативність в організації поїздок, а якщо заглянути ще глибше, то це рівнозначно приєднання України до зони вільної торгівлі з ЄС. Іншими словами, не те, що до підписання Угоди не експортували, врешті решт,деякі мита не були значної перепоною, але саме підписання дало значний імпульс експорту і не тільки сировини, але й товарів з доданою вартістю. Безвізовий режим сам по собі не є панацеєю, він є одним з інструментів, так само як приєднання до системи міжнародних держзакупівель GPA та COSME.

Основні переваги для експортного бізнесу це:

Безвіз не відміняє тієї роботи який бізнес має провести над своїм продуктом до початку процесу  експорту-це потрібно пам’ятати. Це можливість ПЛАНУВАТИ або оперативно організувати поїздку на виставку чи зустріч. Часом, навіть для самих просунутих європейців незрозуміло питання з візами (чесно кажучи, деякі з них впевнені, що Україна давно в ЄС).

Звичайно, залишається ще чимало проблем, що стоять на порядку денному, але подія, що відбулась сьогодні є ПЕРЕМОГОЮ на шляху до росту ЕКСПОРТУ з України!

[uptolike]
Читати також
180
Блог 2 Квітня 2017

Коли "ВСІ СВОЇ" та перспективи ЕКСПОРТУ 1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об'єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх "коштувати".

497
Блог 31 Березня 2017

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

136
Блог 17 Березня 2017

Мапа ризиків по країнах