Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

“Безвіз” для ЕКСПОРТУ

Блог 6 Квітня 2017 347

Підсумком дня сьогоднішнього та мабуть останніх 3 років-є голосування в Європарламенті, щодо надання громадянам України права відвідання країн ЄС строком до 3 місяців без отримання віз. І хоч мають пройти вже деякі технічні процедури до остаточного затвердження, можна сказати, що варто планувати відрядження на осінь цього року.

Що це дасть безпосередньо українським експортерам. Приблизно те саме, що і прихід лоукостів, а саме здешевлення та оперативність в організації поїздок, а якщо заглянути ще глибше, то це рівнозначно приєднання України до зони вільної торгівлі з ЄС. Іншими словами, не те, що до підписання Угоди не експортували, врешті решт,деякі мита не були значної перепоною, але саме підписання дало значний імпульс експорту і не тільки сировини, але й товарів з доданою вартістю. Безвізовий режим сам по собі не є панацеєю, він є одним з інструментів, так само як приєднання до системи міжнародних держзакупівель GPA та COSME.

Основні переваги для експортного бізнесу це:

Безвіз не відміняє тієї роботи який бізнес має провести над своїм продуктом до початку процесу  експорту-це потрібно пам’ятати. Це можливість ПЛАНУВАТИ або оперативно організувати поїздку на виставку чи зустріч. Часом, навіть для самих просунутих європейців незрозуміло питання з візами (чесно кажучи, деякі з них впевнені, що Україна давно в ЄС).

Звичайно, залишається ще чимало проблем, що стоять на порядку денному, але подія, що відбулась сьогодні є ПЕРЕМОГОЮ на шляху до росту ЕКСПОРТУ з України!

[uptolike]
Читати також
337
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

291
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.