Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

“Безвіз” для ЕКСПОРТУ

Блог 6 Квітня 2017 223

Підсумком дня сьогоднішнього та мабуть останніх 3 років-є голосування в Європарламенті, щодо надання громадянам України права відвідання країн ЄС строком до 3 місяців без отримання віз. І хоч мають пройти вже деякі технічні процедури до остаточного затвердження, можна сказати, що варто планувати відрядження на осінь цього року.

Що це дасть безпосередньо українським експортерам. Приблизно те саме, що і прихід лоукостів, а саме здешевлення та оперативність в організації поїздок, а якщо заглянути ще глибше, то це рівнозначно приєднання України до зони вільної торгівлі з ЄС. Іншими словами, не те, що до підписання Угоди не експортували, врешті решт,деякі мита не були значної перепоною, але саме підписання дало значний імпульс експорту і не тільки сировини, але й товарів з доданою вартістю. Безвізовий режим сам по собі не є панацеєю, він є одним з інструментів, так само як приєднання до системи міжнародних держзакупівель GPA та COSME.

Основні переваги для експортного бізнесу це:

Безвіз не відміняє тієї роботи який бізнес має провести над своїм продуктом до початку процесу  експорту-це потрібно пам’ятати. Це можливість ПЛАНУВАТИ або оперативно організувати поїздку на виставку чи зустріч. Часом, навіть для самих просунутих європейців незрозуміло питання з візами (чесно кажучи, деякі з них впевнені, що Україна давно в ЄС).

Звичайно, залишається ще чимало проблем, що стоять на порядку денному, але подія, що відбулась сьогодні є ПЕРЕМОГОЮ на шляху до росту ЕКСПОРТУ з України!

[uptolike]
Читати також
479
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

218
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

84
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада