Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3

Блог 13 Вересня 2017 387

Ви спитаєте:”Добре, а яке це відношення має до мого бізнесу та для ЕКСПОРТУ загалом?” Це відео має саме пряме відношення, адже просуває імідж країни, робить її більш впізнаваємою, пробуджує цікавість. Ми перестаємо нести негатив попереднії років. Всього кілька років тому ми були відомі хіба що Чорнобилем…а зараз кожен з вас перелічить як мінімум декілька позитивних речей, що харакетерезують Україну.

Просування іміджу будь якої країни-це ключова складова для успіху ЕКСПОРТУ. Хочемо подякувати компанії Apple за безкоштовне просування інтересів України!Все буде ЕКСПОРТ!

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.  

245
Блог 2 Серпня 2017

Баржа з кавунами та Канада Отже панове цього тижня сталося дві події які напряму чи опосередковано вплинуть на експорт з України. ПЕРШЕ -це мабуть початок дії Угоди про вільну торгівлю з Канадою. ДРУГЕ-це відправлення баржі з кавунами з Херсона.