Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Експорт вина до Китаю та перспективи українського вина

Блог 13 Березня 2017 255

За повідомленням ресурсу the drinks business

У своєму виступі на прес-конференції 1 березня у Лондоні, голова Vinexpo Guillaume Deglise повідомив, що до 2020 року продажі вина до Китаю виростуть від $21.7 млрд, до $38.6 млрд.

Незважаючи на середнє споживання вина на людину 1,34 літра на рік, що є 36 показником у світі (для прикладу у Франції він складає 47,19 літрів на рік) у 2020, річне споживання на людину має зрости до 1.53 літрів.

На додаток,до 2020 ринок Китаю стане одним з найбільших споживачем тихих вин. Очікується прибуття більше ніж 94,5 млн ящиків тихого вина, зростання складе 79,3%.

Тим не менш, вину в Китаї далеко до показників інших алкогольних напоїв таких як Baijiu, горілка, віскі та бренді.

ВІД UA2EU: вина галузь України знаходиться в стадії розвитку. Наразі показники експорту не є втішними і тут чимало факторів (здебільшого внутрішніх) які на це впливають. Ринок Китаю-є великий ринок, але це зовсім не означає, що китайці будуть пити все, що ти їм запропонуєш. Крім того, варто врахувати самі виробничі потужності Піднебесної.

 

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада