Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Експорт вина до Китаю та перспективи українського вина

Блог 13 Березня 2017 322

За повідомленням ресурсу the drinks business

У своєму виступі на прес-конференції 1 березня у Лондоні, голова Vinexpo Guillaume Deglise повідомив, що до 2020 року продажі вина до Китаю виростуть від $21.7 млрд, до $38.6 млрд.

Незважаючи на середнє споживання вина на людину 1,34 літра на рік, що є 36 показником у світі (для прикладу у Франції він складає 47,19 літрів на рік) у 2020, річне споживання на людину має зрости до 1.53 літрів.

На додаток,до 2020 ринок Китаю стане одним з найбільших споживачем тихих вин. Очікується прибуття більше ніж 94,5 млн ящиків тихого вина, зростання складе 79,3%.

Тим не менш, вину в Китаї далеко до показників інших алкогольних напоїв таких як Baijiu, горілка, віскі та бренді.

ВІД UA2EU: вина галузь України знаходиться в стадії розвитку. Наразі показники експорту не є втішними і тут чимало факторів (здебільшого внутрішніх) які на це впливають. Ринок Китаю-є великий ринок, але це зовсім не означає, що китайці будуть пити все, що ти їм запропонуєш. Крім того, варто врахувати самі виробничі потужності Піднебесної.

 

[uptolike]
Читати також
337
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

291
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.