Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

ЕКСПОРТУВАТИ ПРОСТО

Блог 22 Грудня 2016 56

ЕКСПОРТУВАТИ ПРОСТО. Сама так називається перша книга, до якої UA2EU має пряме відношення!!А точніше співзасновниця проекту, Вікторія Кравченко!Всього неповних 2 роки тому про нас ніхто не знав, а вже зараз ми є співавторами такого видання!
Холодного вечора лютого 2015 після виступу шанованого нами (і думаю не тільки нами) Володимира Патіса, ми почали свою діялність в напрямку поширення експортної культури. За нами не було і не має нікого: ні то Держави. ні Великих корпорацій-МИ ВСЕ ЗРОБИЛИ САМІ!І це ще один привід пишатись Колегою. Практичні аспекти викладені в книзі допоможуть уникнути типових практичних помилок або якщо казати простіше:зекономлять потенційним експортарам гроші.
Також я хотів би висловити подяку Олександру Голіздрі який “лупав ту скелю” і є тим, завдяки кому ця книга побачила світ!
На даний момент з’явилось чимало проектів, що говорять про ЕКСПОРТ. І це добре! Адже чим більше їх буде-тим вищою буде експортна культура підприємців, українських підприємців!
ВСЕ БУДЕ ЕКСПОРТ!Слава Україні!

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада