Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

ЕКСПОРТУВАТИ ПРОСТО

Блог 22 Грудня 2016 148

ЕКСПОРТУВАТИ ПРОСТО. Сама так називається перша книга, до якої UA2EU має пряме відношення!!А точніше співзасновниця проекту, Вікторія Кравченко!Всього неповних 2 роки тому про нас ніхто не знав, а вже зараз ми є співавторами такого видання!
Холодного вечора лютого 2015 після виступу шанованого нами (і думаю не тільки нами) Володимира Патіса, ми почали свою діялність в напрямку поширення експортної культури. За нами не було і не має нікого: ні то Держави. ні Великих корпорацій-МИ ВСЕ ЗРОБИЛИ САМІ!І це ще один привід пишатись Колегою. Практичні аспекти викладені в книзі допоможуть уникнути типових практичних помилок або якщо казати простіше:зекономлять потенційним експортарам гроші.
Також я хотів би висловити подяку Олександру Голіздрі який “лупав ту скелю” і є тим, завдяки кому ця книга побачила світ!
На даний момент з’явилось чимало проектів, що говорять про ЕКСПОРТ. І це добре! Адже чим більше їх буде-тим вищою буде експортна культура підприємців, українських підприємців!
ВСЕ БУДЕ ЕКСПОРТ!Слава Україні!

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.