Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Коли “ВСІ СВОЇ” та перспективи ЕКСПОРТУ

Блог 2 Квітня 2017 181

1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об’єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх “коштувати”.

Великий вибір сирів, копченостей, варення та солодощів, що представляють різні регіони України дають можливість краще зрозуміти гастрономічну мапу нашої Країни.

Більшість експонентів є невеликими сімейними компаніями або групою однодумців, що вирішили “підвищити” рівень хобі. Значна їх частина не думає про експорт своєї продукції та можливо їм це не потрібно і достатньо того,що є. Але є декілька компаній які поступово, крок за кроком йдуть до цього і вже зараз думають про упаковку та інші вимоги іноземних ринків.

UA2EU завжди готова надати підтримку українським компаніям-початківцям у вигляді порад, посилань на корисні ресурси по аналітиці та й взагалі розумінню закордонних ринків.

ВСІ СВОЇ роблять чудову справу і у всіх нас великий шлях попереду, адже ЕКСПОРТ-це вища ліга, не всі здатні туди потрапити, але варто “грати” аби шанс був.

[uptolike]
Читати також
207
Блог 6 Квітня 2017

"Безвіз" для ЕКСПОРТУ Підсумком дня сьогоднішнього та мабуть останніх 3 років-є голосування в Європарламенті, щодо надання громадянам України права відвідання країн ЄС строком до 3 місяців без отримання віз. І хоч мають пройти вже деякі технічні процедури до остаточного затвердження, можна сказати, що варто планувати відрядження на осінь цього року.

497
Блог 31 Березня 2017

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

136
Блог 17 Березня 2017

Мапа ризиків по країнах