Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Коли “ВСІ СВОЇ” та перспективи ЕКСПОРТУ

Блог 2 Квітня 2017 200

1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об’єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх “коштувати”.

Великий вибір сирів, копченостей, варення та солодощів, що представляють різні регіони України дають можливість краще зрозуміти гастрономічну мапу нашої Країни.

Більшість експонентів є невеликими сімейними компаніями або групою однодумців, що вирішили “підвищити” рівень хобі. Значна їх частина не думає про експорт своєї продукції та можливо їм це не потрібно і достатньо того,що є. Але є декілька компаній які поступово, крок за кроком йдуть до цього і вже зараз думають про упаковку та інші вимоги іноземних ринків.

UA2EU завжди готова надати підтримку українським компаніям-початківцям у вигляді порад, посилань на корисні ресурси по аналітиці та й взагалі розумінню закордонних ринків.

ВСІ СВОЇ роблять чудову справу і у всіх нас великий шлях попереду, адже ЕКСПОРТ-це вища ліга, не всі здатні туди потрапити, але варто “грати” аби шанс був.

[uptolike]
Читати також
479
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

218
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

84
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада