Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Коли “ВСІ СВОЇ” та перспективи ЕКСПОРТУ

Блог 2 Квітня 2017 355

1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об’єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх “коштувати”.

Великий вибір сирів, копченостей, варення та солодощів, що представляють різні регіони України дають можливість краще зрозуміти гастрономічну мапу нашої Країни.

Більшість експонентів є невеликими сімейними компаніями або групою однодумців, що вирішили “підвищити” рівень хобі. Значна їх частина не думає про експорт своєї продукції та можливо їм це не потрібно і достатньо того,що є. Але є декілька компаній які поступово, крок за кроком йдуть до цього і вже зараз думають про упаковку та інші вимоги іноземних ринків.

UA2EU завжди готова надати підтримку українським компаніям-початківцям у вигляді порад, посилань на корисні ресурси по аналітиці та й взагалі розумінню закордонних ринків.

ВСІ СВОЇ роблять чудову справу і у всіх нас великий шлях попереду, адже ЕКСПОРТ-це вища ліга, не всі здатні туди потрапити, але варто “грати” аби шанс був.

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.