Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Про креативний ЕКСПОРТ

Блог 3 Листопада 2016 48

3 листопада в центральному офісі компанії АГРОМАТ відбувся семінар з просування креативного дизайну.

На зустрічі були присутні архітектори та дизайнери, що працюють у сфері креативного дизайну. Олексій Любецький та Анастасія Білецька (агенція CREAHEART) поділилися враження від участі у Bologna Design Week (виставка присвячена предметному дизайну).

Фраза Вікторії Кравченко про Швейцарію є завжди актуальною:

“Швейцарські діти не купаються в морі, вони купаються в басейні…бо в Швейцарії немає моря. Все просто. Вони так звикли. І треба вивчати особливості ринку, перед тим щось продати на ньому.”
Олексій Любецький про креативний та звичайний експорт.

 

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

222
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

85
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада