Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Про креативний ЕКСПОРТ

Блог 3 Листопада 2016 115

3 листопада в центральному офісі компанії АГРОМАТ відбувся семінар з просування креативного дизайну.

На зустрічі були присутні архітектори та дизайнери, що працюють у сфері креативного дизайну. Олексій Любецький та Анастасія Білецька (агенція CREAHEART) поділилися враження від участі у Bologna Design Week (виставка присвячена предметному дизайну).

Фраза Вікторії Кравченко про Швейцарію є завжди актуальною:

“Швейцарські діти не купаються в морі, вони купаються в басейні…бо в Швейцарії немає моря. Все просто. Вони так звикли. І треба вивчати особливості ринку, перед тим щось продати на ньому.”
Олексій Любецький про креативний та звичайний експорт.

 

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.