Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Проект UA2EU отримав офіційний статус

Новини 27 Січня 2017 82

Від сьогодні UA2EU отримало офіційний статус!!Що це дає?Ще більше можливостей для інформування українського малого та середнього бізнесу про Експортні можливості.
Додаткові можливості для співпраці з державними органами та міжнародними організаціями!
Все буде ЕКСПОРТ!

[uptolike]
Читати також
172
Новини 15 Березня 2017

Що дасть прихід Ryanair українському ЕКСПОРТУ? Звичайно-це принесе пожвавлення контактах по напрямках авіакомпанії. Крім того, це дасть можливість простіше і дешевше дістатись до місця проведення відомих і не дуже ВИСТАВОК+в радіусі кожного місцепризначення мешкає багато потенційних заможних клієнтів.

84
Новини 14 Березня 2017

Ратифікація Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою На світлині нижче зображений Ванкувер, одне з багатьох канадських міст, де незабаром може з'явитися більше українських товарів. Сьогодні у Верховній Раді має відбутись голосування, щодо ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Нагадаємо, що 14 липня 2015 року було оголошено про завершення перемовин між Україною та Канадою. Після вивірення і юридичної вичитки самого тексту Угоди, деталей тарифних умов обома країнами, вона була підписана у липні минулого року...

254
Новини 13 Березня 2017

Експорт вина до Китаю та перспективи українського вина За повідомленням ресурсу the drinks business У своєму виступі на прес-конференції 1 березня у Лондоні, голова Vinexpo Guillaume Deglise повідомив, що до 2020 року продажі вина до Китаю виростуть від $21.7 млрд, до $38.6 млрд. Незважаючи на середнє споживання вина на людину 1,34 літра на рік, що є 36 показником у світі (для прикладу у Франції він складає 47,19 літрів на рік) в 2020, річне споживання на людину має зрости до 1.53 літрів.