Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Проект UA2EU отримав офіційний статус

Новини 27 Січня 2017 133

Від сьогодні UA2EU отримало офіційний статус!!Що це дає?Ще більше можливостей для інформування українського малого та середнього бізнесу про Експортні можливості.
Додаткові можливості для співпраці з державними органами та міжнародними організаціями!
Все буде ЕКСПОРТ!

[uptolike]
Читати також
387
Новини 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

325
Новини 15 Березня 2017

Що дасть прихід Ryanair українському ЕКСПОРТУ? Звичайно-це принесе пожвавлення контактах по напрямках авіакомпанії. Крім того, це дасть можливість простіше і дешевше дістатись до місця проведення відомих і не дуже ВИСТАВОК+в радіусі кожного місцепризначення мешкає багато потенційних заможних клієнтів.

182
Новини 14 Березня 2017

Ратифікація Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою На світлині нижче зображений Ванкувер, одне з багатьох канадських міст, де незабаром може з'явитися більше українських товарів. Сьогодні у Верховній Раді має відбутись голосування, щодо ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Нагадаємо, що 14 липня 2015 року було оголошено про завершення перемовин між Україною та Канадою. Після вивірення і юридичної вичитки самого тексту Угоди, деталей тарифних умов обома країнами, вона була підписана у липні минулого року...