Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Огляд продуктових мереж Італії (частина перша)

Блог 5 Січня 2017 52

ІТАЛІЙСЬКИЙ РЕТЕЙЛ ТА ДО КОГО КРАЩЕ ЙТИ. Про продажі з 1 кв.м.

Більш ніж 8 500 євро різниці. Саме таку цифру зафіксувала італійська мережа супермаркетів Esselunga о 2015 році, де зафіксована цифра о 15 732 євро доходу з 1 квадратного метра. Величезна компанія заснована Бернардо Капротті, за даними досліджень Mediobanca є найкращим міжнародним кейсом. Сама мережа має дещо обмежену територію та розташованна на Півночі та Центрі Італії. В неї немає філіалів закордоном та модель бізнесу не може бут порівняна з тим самим Wal-Mart, що є світовим лідером по обсягаї продажу, та точками продажу розташованими будь де.

Порівняти можна тільки з голандською мережею Ahold (яка нещодавно поглинула бельгійську мережу Delhaize), що зробила продажів на суму о 12 780 євро з одного квадрата, іспаньска Mercadona (8 070 євро), німецькою кооперативною мережею Rewe (4 470 євро), остання доречі пішла з Італії. Навіть різноманітний «всесвіт» відомої італійської мережі Coop досягли 6 850 євро з метра.

Ще два інших аспекта від Mediobanca. Першість посідає та сама Esselunga, що продовжує
Збільшувати точки продажу (о 2015 вже 152 точки проти 149 о 2014). Трохи більше Carrefour (1 101 в Італії, проти 1 158 о 2014) який за обсягом продажів посідає третє місце в світі після Wal-mart та Kroger.
І останній фактор, оновлення складу. В Esselunga він повністю оновлюється за 20 днів,Coop 34 дні, краще працює тільки Lidl Italia (16 днів) та Eurospin.

Беручи за основу цю інформацію можна отримати якесь уявлення ринок ретейлу Італії та прийняти рішення про те через кого і як виходити на ринок країни.

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада