Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Огляд продуктових мереж Італії (частина перша)

Блог 5 Січня 2017 165

ІТАЛІЙСЬКИЙ РЕТЕЙЛ ТА ДО КОГО КРАЩЕ ЙТИ. Про продажі з 1 кв.м.

Більш ніж 8 500 євро різниці. Саме таку цифру зафіксувала італійська мережа супермаркетів Esselunga о 2015 році, де зафіксована цифра о 15 732 євро доходу з 1 квадратного метра. Величезна компанія заснована Бернардо Капротті, за даними досліджень Mediobanca є найкращим міжнародним кейсом. Сама мережа має дещо обмежену територію та розташованна на Півночі та Центрі Італії. В неї немає філіалів закордоном та модель бізнесу не може бут порівняна з тим самим Wal-Mart, що є світовим лідером по обсягаї продажу, та точками продажу розташованими будь де.

Порівняти можна тільки з голандською мережею Ahold (яка нещодавно поглинула бельгійську мережу Delhaize), що зробила продажів на суму о 12 780 євро з одного квадрата, іспаньска Mercadona (8 070 євро), німецькою кооперативною мережею Rewe (4 470 євро), остання доречі пішла з Італії. Навіть різноманітний «всесвіт» відомої італійської мережі Coop досягли 6 850 євро з метра.

Ще два інших аспекта від Mediobanca. Першість посідає та сама Esselunga, що продовжує
Збільшувати точки продажу (о 2015 вже 152 точки проти 149 о 2014). Трохи більше Carrefour (1 101 в Італії, проти 1 158 о 2014) який за обсягом продажів посідає третє місце в світі після Wal-mart та Kroger.
І останній фактор, оновлення складу. В Esselunga він повністю оновлюється за 20 днів,Coop 34 дні, краще працює тільки Lidl Italia (16 днів) та Eurospin.

Беручи за основу цю інформацію можна отримати якесь уявлення ринок ретейлу Італії та прийняти рішення про те через кого і як виходити на ринок країни.

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.