Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Агро-виставка 2015

Події 5 Червня 2015 79

Минулого тижня 3-6 червня в Києві відбулась агро-виставка.
Звісно наша команда осторонь не залишилась, адже український бізнес, український виробник – це те, що нас цікавить якнайбільше.
Ми пройшлися по всім локаціям, відвідали майстер-клас, зробили світлини величезної техніки – і ще раз впевнились, що Україні є чим пишаєтесь. І це тільки початок.

[uptolike]
Читати також
355
Події 2 Квітня 2017

Коли "ВСІ СВОЇ" та перспективи ЕКСПОРТУ 1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об'єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх "коштувати".

687
Події 31 Березня 2017

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

210
Події 16 Березня 2017

Торгова місія в Польщу На цьому тижні пройшов черговий захід від Офісу з просування експорту. Цього разу він був присвячений Експорту в Польщу в рамках підготовки торгової місії до цієї країни. Все було практично та цікаво. Дмитро Носов розказав присутнім про європейську програму COSME, що дозволяє напряму знайти партнерів практично по всьому світу. Також ним була представлена аналітика по польському ринку.