Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Державні тендери в США. Що це і як прийняти участь?

Події 1 Березня 2017 160

Минулого тижня у Бізнес школі при Києво-Могилянській Академії відбувся важливий захід про те як приймати участь у тендерах в США. Компанія GPA спільно з Export promotion office розказали про комерційні можливості участі в закупівлях.Досить детально були висвітлені практичні аспекти а саме: вимоги до українських (і не тільки українських) компаній, тенденції ринку державних закупівель.

Дискусія серед учасників дала можливість обмінятись думками та отримати додаткову інформацію від спеціалістів GPA. За цим посиланням можна ознайомитись з матеріалами заходу: https://goo.gl/3pE5lq

[uptolike]
Читати також
348
Події 2 Квітня 2017

Коли "ВСІ СВОЇ" та перспективи ЕКСПОРТУ 1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об'єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх "коштувати".

682
Події 31 Березня 2017

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

205
Події 16 Березня 2017

Торгова місія в Польщу На цьому тижні пройшов черговий захід від Офісу з просування експорту. Цього разу він був присвячений Експорту в Польщу в рамках підготовки торгової місії до цієї країни. Все було практично та цікаво. Дмитро Носов розказав присутнім про європейську програму COSME, що дозволяє напряму знайти партнерів практично по всьому світу. Також ним була представлена аналітика по польському ринку.