Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Експорт взуття та одягу до ЄС:презентація покрокового посібника

Події 30 Січня 2017 117

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ ВЗУТТЯ!
Що таке співпраця? Це підтримка ініціатив один одного?Це ділитися інформацією.
Нам приємно поширити інформацію про презентаці. корисного збірника автором якого ми не є)), але…але він принесе користь українському виробнику!
Реєструйтесь панове, бо кількість місць обмежена!
РЕЄСТРАЦІЯ учасників проводиться до 18.00 3 лютого за посиланням: http://bit.ly/2jJTMpg.

[uptolike]
Читати також
354
Події 2 Квітня 2017

Коли "ВСІ СВОЇ" та перспективи ЕКСПОРТУ 1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об'єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх "коштувати".

687
Події 31 Березня 2017

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

210
Події 16 Березня 2017

Торгова місія в Польщу На цьому тижні пройшов черговий захід від Офісу з просування експорту. Цього разу він був присвячений Експорту в Польщу в рамках підготовки торгової місії до цієї країни. Все було практично та цікаво. Дмитро Носов розказав присутнім про європейську програму COSME, що дозволяє напряму знайти партнерів практично по всьому світу. Також ним була представлена аналітика по польському ринку.