Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Практикум з експорту для тимчасово переміщених осіб

Події 26 Грудня 2015 89

26 грудня відбувся безкоштовний практикум з експорту для тимчасово переміщених осіб.

Нашій команді хотілось зробити свій невеликий внесок та допомогти нашим співгромадянам котрі опинились в складній ситуації. Незважаючи на суботній день, було багато людей з конкретними питаннями.

Чимало з них раніше працювало на зовнішній ринок, але це був ринок росії, тому зараз їм необхідні нові знання та навички.

[uptolike]
Читати також
339
Події 2 Квітня 2017

Коли "ВСІ СВОЇ" та перспективи ЕКСПОРТУ 1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об'єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх "коштувати".

673
Події 31 Березня 2017

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

197
Події 16 Березня 2017

Торгова місія в Польщу На цьому тижні пройшов черговий захід від Офісу з просування експорту. Цього разу він був присвячений Експорту в Польщу в рамках підготовки торгової місії до цієї країни. Все було практично та цікаво. Дмитро Носов розказав присутнім про європейську програму COSME, що дозволяє напряму знайти партнерів практично по всьому світу. Також ним була представлена аналітика по польському ринку.