Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Український виробник на виставці Maision&Objet

Події 20 Січня 2017 69

myBOOKmark на виставці Maison & Objet! Закладки для книжок, що були придумані в Україні та виробляються в Україні!
Чудовий приклад “малого” креативного експорту!
Ми вітаємо засновницю бренду Олена Мисник з дебютом та бажаємо продуктивної та цікавої виставки!!

[uptolike]
Читати також
354
Події 2 Квітня 2017

Коли "ВСІ СВОЇ" та перспективи ЕКСПОРТУ 1 та 2 квітня в Києві на вулиці Десятиній проходить вже традиційний захід від ВСІ СВОЇ. Цього разу він об'єднав представників гастрономії. Приємно бачити стільки українських виробників в одному місці, а ще приємніше їх "коштувати".

687
Події 31 Березня 2017

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

210
Події 16 Березня 2017

Торгова місія в Польщу На цьому тижні пройшов черговий захід від Офісу з просування експорту. Цього разу він був присвячений Експорту в Польщу в рамках підготовки торгової місії до цієї країни. Все було практично та цікаво. Дмитро Носов розказав присутнім про європейську програму COSME, що дозволяє напряму знайти партнерів практично по всьому світу. Також ним була представлена аналітика по польському ринку.