Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

ПОЛЬЩА. Захід від Офісу з просування експорту

Блог 9 Березня 2017 60

Здається,що ще можна сказати про Польщу? На думку наших колег та й на нашу, сказати є що. В якості спікерів будуть керівник Офісу пані Мар’яна Каганяк, надзвичайний та повноважний Посол в Республіки Польща пан Дещиця. Від Дмитра Носова чекаємо на цікаву аналітику. Це тільки невеликий перелік того що буде і хто буде.

Дата: 14 березня о 16.30 у HUB 4.0

Захід проводиться в рамках підготовки торгової місії до наших сусідів. Просимо реєструватись за посиланням. https://goo.gl/forms/8ynbLjGlhYDjGRBA3 . Кількість місць обмежена.

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

222
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

85
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада