Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

ПОЛЬЩА. Захід від Офісу з просування експорту

Блог 9 Березня 2017 139

Здається,що ще можна сказати про Польщу? На думку наших колег та й на нашу, сказати є що. В якості спікерів будуть керівник Офісу пані Мар’яна Каганяк, надзвичайний та повноважний Посол в Республіки Польща пан Дещиця. Від Дмитра Носова чекаємо на цікаву аналітику. Це тільки невеликий перелік того що буде і хто буде.

Дата: 14 березня о 16.30 у HUB 4.0

Захід проводиться в рамках підготовки торгової місії до наших сусідів. Просимо реєструватись за посиланням. https://goo.gl/forms/8ynbLjGlhYDjGRBA3 . Кількість місць обмежена.

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.