Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Про Херсонське вино та перспективи його експорту

Блог 15 Червня 2015 54

Україна не першою пробиває собі шлях до Європи. Кількома роками раніше це зробили товаровиробники Грузії та Молдови. Та в питанні просування винної продукції з них треба брати приклад. Насамперед, зазначають фахівці, Україні треба зламати статус невиноробної країни – це можна зроби за рахунок масштабних рекламних компаній. Більше за посиланням:http://ksza.ks.ua/news/economics/56953-hersonske-vino-maye-shans-stati-brendom-v-yevrop.html

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада