Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Ратифікація Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Блог 14 Березня 2017 84

На світлині нижче зображений Ванкувер, одне з багатьох канадських міст, де незабаром може з’явитися більше українських товарів. Сьогодні у Верховній Раді має відбутись голосування, щодо ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Нагадаємо, що 14 липня 2015 року було оголошено про завершення перемовин між Україною та Канадою. Після вивірення і юридичної вичитки самого тексту Угоди, деталей тарифних умов обома країнами, вона була підписана у липні минулого року.

Потім справа перейшла до Парламентів. 15 лютого Угоду ратифікувала нижня палата Парламенту Канади. 9 березня у другому читанні її підтримав Сенат. Зі сторони Канади залишилося ще два кроки – голосування у третьому читанні та підпис Генерал-губернатора.

Зі сторони України – після розгляду і підтримки всіма профільними Комітетами Верховної Ради України, відповідний ратифікаційний законопроект голосуватиметься Верховною Радою завтра. А далі підписання Президентом України.

Тут ми хотіли б процитувати слова торгового представника України пані Наталі Микольскої:

“Сьогодні, як ніколи, складно налаштуватись на виліт, бо вже зовсім скоро у Верховній Раді розпочнеться процес ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Цей документ ми з командою дійсно пропрацьовували – тому Кожна сторінка кожен етап, вкрай близький та дійсно важливий.”

 

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

222
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

85
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада