Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Ратифікація Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Блог 14 Березня 2017 182

На світлині нижче зображений Ванкувер, одне з багатьох канадських міст, де незабаром може з’явитися більше українських товарів. Сьогодні у Верховній Раді має відбутись голосування, щодо ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Нагадаємо, що 14 липня 2015 року було оголошено про завершення перемовин між Україною та Канадою. Після вивірення і юридичної вичитки самого тексту Угоди, деталей тарифних умов обома країнами, вона була підписана у липні минулого року.

Потім справа перейшла до Парламентів. 15 лютого Угоду ратифікувала нижня палата Парламенту Канади. 9 березня у другому читанні її підтримав Сенат. Зі сторони Канади залишилося ще два кроки – голосування у третьому читанні та підпис Генерал-губернатора.

Зі сторони України – після розгляду і підтримки всіма профільними Комітетами Верховної Ради України, відповідний ратифікаційний законопроект голосуватиметься Верховною Радою завтра. А далі підписання Президентом України.

Тут ми хотіли б процитувати слова торгового представника України пані Наталі Микольскої:

“Сьогодні, як ніколи, складно налаштуватись на виліт, бо вже зовсім скоро у Верховній Раді розпочнеться процес ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Цей документ ми з командою дійсно пропрацьовували – тому Кожна сторінка кожен етап, вкрай близький та дійсно важливий.”

 

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.