Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Ратифікація Угоди з ЄС та Ryanair: ПЕРЕМОГА vs ЗРАДА

Блог 11 Липня 2017 86

Сьогодні відбулось дві значні події; остаточна ратифікація угоди з ЄС та рішення авіакомпанії Ryanair не виходити на український ринок.

Перше всиляє почуття перемоги, а друге зради. Угода про асоціацію створює реальні можливості для українського бізнесу та підтверджує стабільність взятого України курсу на євроінтеграцію. З бюрократичної точки зору, більша частина угоди почала діяти з вересня 2014 року, але деякі члени (як то Голандія) дещо гальмували з її ратифікацією. Сьогодні Рада Європейського Союзу ухвалила рішення  про укладення Угоди про асоціацію з Україною від імені Європейського Союзу. Це заключний етап процесу ратифікації, який дозволить розпочати повну реалізацію Угоди з 1 вересня 2017 року.

Так…рішення авіакомпанії Ryanair не може радувати. Нажаль, дехто в нашій країні ставить свої інтереси чи інтереси окремого суб’єкта господарюування вище суспільних. Так, Україні прихід цієї авіакомпанії на ринок є більш важливим. Це знак інвесторам та й бізнесу загалом. Врешті решт, наряду з безвізом це спрощує переміщення починаючих та не тільки, експортерів. Значно знижує початкові витрати. Прихід Ryanair до країн “зі схожею з нами ментальністю” завжди супроводжувався труднощами. Варто згадати Італію, Португалію чи ту саму Румунію. Це звичайно не має слугувати виправданням в нашій ситуації, але кожен піклується про свої інтереси,навіть якщо вони не збігаються з інтересами суспільства.

Це тактична поразка нашої держави, але сама битва попереду. Громадяни мають тиснути на владу, аби звести до мінімуму подібне, інакше, й надалі експортувати та літати будуть обрані. Лупаємо ту скелю й далі!!

 

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

224
Блог 6 Квітня 2017

"Безвіз" для ЕКСПОРТУ Підсумком дня сьогоднішнього та мабуть останніх 3 років-є голосування в Європарламенті, щодо надання громадянам України права відвідання країн ЄС строком до 3 місяців без отримання віз. І хоч мають пройти вже деякі технічні процедури до остаточного затвердження, можна сказати, що варто планувати відрядження на осінь цього року.