Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Ратифікація Угоди з ЄС та Ryanair: ПЕРЕМОГА vs ЗРАДА

Блог 11 Липня 2017 212

Сьогодні відбулось дві значні події; остаточна ратифікація угоди з ЄС та рішення авіакомпанії Ryanair не виходити на український ринок.

Перше всиляє почуття перемоги, а друге зради. Угода про асоціацію створює реальні можливості для українського бізнесу та підтверджує стабільність взятого України курсу на євроінтеграцію. З бюрократичної точки зору, більша частина угоди почала діяти з вересня 2014 року, але деякі члени (як то Голандія) дещо гальмували з її ратифікацією. Сьогодні Рада Європейського Союзу ухвалила рішення  про укладення Угоди про асоціацію з Україною від імені Європейського Союзу. Це заключний етап процесу ратифікації, який дозволить розпочати повну реалізацію Угоди з 1 вересня 2017 року.

Так…рішення авіакомпанії Ryanair не може радувати. Нажаль, дехто в нашій країні ставить свої інтереси чи інтереси окремого суб’єкта господарюування вище суспільних. Так, Україні прихід цієї авіакомпанії на ринок є більш важливим. Це знак інвесторам та й бізнесу загалом. Врешті решт, наряду з безвізом це спрощує переміщення починаючих та не тільки, експортерів. Значно знижує початкові витрати. Прихід Ryanair до країн “зі схожею з нами ментальністю” завжди супроводжувався труднощами. Варто згадати Італію, Португалію чи ту саму Румунію. Це звичайно не має слугувати виправданням в нашій ситуації, але кожен піклується про свої інтереси,навіть якщо вони не збігаються з інтересами суспільства.

Це тактична поразка нашої держави, але сама битва попереду. Громадяни мають тиснути на владу, аби звести до мінімуму подібне, інакше, й надалі експортувати та літати будуть обрані. Лупаємо ту скелю й далі!!

 

[uptolike]
Читати також
337
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

291
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.