Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Що дасть прихід Ryanair українському ЕКСПОРТУ?

Блог 15 Березня 2017 173

15 березня 2017 року на спільній прес-конференції Міністра інфраструктури України пана Володимира Омеляна та комерційного директора компанії Ryanair пана Девід О ‘Брайана було оголошено про початок роботи компанії в Україні.

Що це може дати українському ЕКСПОРТЕРУ?

Звичайно-це принесе пожвавлення ділових контактів по напрямках авіакомпанії. Крім того, це дасть можливість простіше і дешевше дістатись до місця проведення відомих і не дуже ВИСТАВОК+в радіусі кожного місцепризначення мешкає багато потенційних заможних клієнтів.

НАПРЯМКИ

Якщо ми говоримо про рейси з Києва, то найбільш практичним є рейс до Ейндховена, звідки легко дістатись до Амстердаму, Брюсселю і є таким собі хабом. В світлі проведення торгової місії України до Швеції, варто придивитись дослідженням ринку Швеції та організації поїздки до Стокгольму.

Приємно здивував анонс рейсів зі Львова, особливо до Кракова. Скептики можуть сказати, що “там нема чого їхати”, в якомусь сенсі вони мають рацію, але тут не враховується час проведений на кордоні чи на пересадку та й просто незручності. Після приземлені у Кракові з’являються набагато більше варіантів продовження подорожі фактично до будь-якої країни Європи.

Вроцлав-це ще один цікавий напрямок. Місцерозташування штаб-квартир відомих компаній, близькість до німецького кордону відображається на добробуті місцевих жителів.

Переваги RYANAIR:

Крім, звичайно ціни, це на нашу думку:

-можливість взяти два предмета ручної поклажі. Один маленький і одну велику сумку (як правило це тролей, куди ви без проблем можете вмістити речі на 2-2 дні відрядження+зразки вашої продукції+лептоп)

-пунктуальність. Ryanair є однією з самих пунктуальних компаній в Європі, адже час-це гроші і вона не зацікавлена аби літак простоював. У більшості літаків є власні трапи, що дозволяє зекономити час на землі.

В одній статті важко охопити всі напрямки, але ми хотіли б порадити українським експортерам проаналізувати дати та тематику проведення виставок і купляти квитки вже зараз.

ПОРАДА: Ryanair ретельно перевіряє вагу та розміри. Додаткові ваги можуть бути встановлені прямо перед виходом на посадку і ніякі вмовляння вам не допоможуть.

Звичайно, ціни не завжди є такими низькими як багато хто уявляє, але це ще один гравець на ринку, а отже це конкуренція, а коли вона здорова-виграє в першу чергу споживач. Варто подивитись на “активність Wizzair цими днями….

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада