Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

ШВЕЦІЯ. Перспективи експорту та торгова місія

Блог 2 Березня 2017 285

1 березня у приміщенні Києво-Могилянської Бізнес Школи відбувся захід присвячений ШВЕЦІЇ.

Максимум практичної інформації. Дмитро Носов (керівник відділу дослідження ринків) розповів про програму ЄС з допомоги МСБ , COSME, до якої нещодавно долучилась Україна. Ця програма об’єдную не тільки європейські, але багато компаній по всьому світу. Дозволяє встановлювати прямі контакти між компаніями і є таким собі мережею глобального бізнес-нетворкінга. Крім цього пан Носов представив цікаву порівняльну інфографіку конкурентноздатності галузей Швеції та України. Ця інфографіка дає розуміння, де Україна має переваги, а де ні.

Пані Лілія Греневич-перший секретар з економічних питань Посольства України у Королівстві Швеція по скайпу розказала про деякі робочі моменти бізнес-місії до Швеції, що відбудеться о другій половині березня.

На заході також говорили про крос-культуру. Цікава доповідь від Ігоря Гута (DYB Ukraine, Шведський проект для власників бізнесу). Про те, що до шведів треба звертатись напряму, що вони “справжні вікинги”, для яких слово-обіцянка-це не порожній звук і що якщо ви запропонуєте “полетіти на Марс”, наступного ранку вони з’являться зі всім необхідним.

Дмитро Швець детально розказав про практичні аспекти потенціалу української продукції в Швеції. Що саме і чому на його думку буде мати попит.

І на сам кінець Олексій Михайлеченко у форматі бліц-презентації (нажаль залишалось обмаль часу) розказав про можливості для бізнесу,що надає угоди GPA (участь у державних тендерах). Однією з переваг є те, що непотрібно особливо витрачатись на маркетинг, але це відміняє роботи з самої підготовки товару.

Традиційна модерація від керівника Офісу з просування експорту пані Мар’яни Каганяк дозволила отримати максимум корисної інформації.

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.