Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

ШВЕЦІЯ. Перспективи експорту та торгова місія

Блог 2 Березня 2017 190

1 березня у приміщенні Києво-Могилянської Бізнес Школи відбувся захід присвячений ШВЕЦІЇ.

Максимум практичної інформації. Дмитро Носов (керівник відділу дослідження ринків) розповів про програму ЄС з допомоги МСБ , COSME, до якої нещодавно долучилась Україна. Ця програма об’єдную не тільки європейські, але багато компаній по всьому світу. Дозволяє встановлювати прямі контакти між компаніями і є таким собі мережею глобального бізнес-нетворкінга. Крім цього пан Носов представив цікаву порівняльну інфографіку конкурентноздатності галузей Швеції та України. Ця інфографіка дає розуміння, де Україна має переваги, а де ні.

Пані Лілія Греневич-перший секретар з економічних питань Посольства України у Королівстві Швеція по скайпу розказала про деякі робочі моменти бізнес-місії до Швеції, що відбудеться о другій половині березня.

На заході також говорили про крос-культуру. Цікава доповідь від Ігоря Гута (DYB Ukraine, Шведський проект для власників бізнесу). Про те, що до шведів треба звертатись напряму, що вони “справжні вікинги”, для яких слово-обіцянка-це не порожній звук і що якщо ви запропонуєте “полетіти на Марс”, наступного ранку вони з’являться зі всім необхідним.

Дмитро Швець детально розказав про практичні аспекти потенціалу української продукції в Швеції. Що саме і чому на його думку буде мати попит.

І на сам кінець Олексій Михайлеченко у форматі бліц-презентації (нажаль залишалось обмаль часу) розказав про можливості для бізнесу,що надає угоди GPA (участь у державних тендерах). Однією з переваг є те, що непотрібно особливо витрачатись на маркетинг, але це відміняє роботи з самої підготовки товару.

Традиційна модерація від керівника Офісу з просування експорту пані Мар’яни Каганяк дозволила отримати максимум корисної інформації.

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

222
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

85
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада