Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Банани та Норвегія або історія про те, як ніхто ніде не чекає

Статті 4 Травня 2015 120

У 1905 році норвезький підприємець Christian Mathiessen завіз до країни 3 000 кг бананів. Він не боявся ризикувати і став засновником найбільшого імпортера фруктів компанії BAMA. Норвегія стала другої після Великобританії країни яка «скуштували» цей фрукт у Європі.
Це зараз банани, та інші екзотичні фрукти(чи помідори взимку) виглядають достатньо природно, але в той час це було так само екзотично як Made in China під час звільнення Шевченко з кріпацтва.
Головним чинником, що є перешкодою у експорті для будь-якої компанії криється у ГОЛОВІ.
Не треба БОЯТИСЯ! Українські товари у Норвегії (чи будь-який іншій країні Європи) будуть виглядати так саме природно як і норвезький лосось чи мексиканське пиво Corona!

[uptolike]
Читати також
336
Статті 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

290
Статті 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.  

245
Статті 2 Серпня 2017

Баржа з кавунами та Канада Отже панове цього тижня сталося дві події які напряму чи опосередковано вплинуть на експорт з України. ПЕРШЕ -це мабуть початок дії Угоди про вільну торгівлю з Канадою. ДРУГЕ-це відправлення баржі з кавунами з Херсона.