Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Банани та Норвегія або історія про те, як ніхто ніде не чекає

Статті 4 Травня 2015 91

У 1905 році норвезький підприємець Christian Mathiessen завіз до країни 3 000 кг бананів. Він не боявся ризикувати і став засновником найбільшого імпортера фруктів компанії BAMA. Норвегія стала другої після Великобританії країни яка «скуштували» цей фрукт у Європі.
Це зараз банани, та інші екзотичні фрукти(чи помідори взимку) виглядають достатньо природно, але в той час це було так само екзотично як Made in China під час звільнення Шевченко з кріпацтва.
Головним чинником, що є перешкодою у експорті для будь-якої компанії криється у ГОЛОВІ.
Не треба БОЯТИСЯ! Українські товари у Норвегії (чи будь-який іншій країні Європи) будуть виглядати так саме природно як і норвезький лосось чи мексиканське пиво Corona!

[uptolike]
Читати також
493
Статті 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Статті 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Статті 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада