Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Перший Ізраільско-Український бізнес форум

Статті 20 Грудня 2016 49

Маємо відмітити чудову організацію з боку наших друзів в Ізраїлі Israeli Friends of Ukraine!Просто чудово!
Те, що ми  відмітили для себе: цікавий ринок, ринок, де є гроші і ринок куди хоча б з цієї причини варто йти. 8 000 000 населення, середній дохід 31 000 доларів на рік..Плюс ще й в тому, що в значної частини споживачів, вихідців з кол.СРСР схожі звички споживання, а отже, це зменшує в якийсь мірі вихід на ринок. Мав час прогулятися та подивитись Салони Дизайну, адже креативний дизайн від Ukrainian Design Team 2016 -це також експорт!
Головним, ще було те, що українці ТАМ перезнайомились між собою і сподіваємось, що результати не забаряться.

[uptolike]
Читати також
493
Статті 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Статті 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Статті 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада