Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Перший Ізраільско-Український бізнес форум

Статті 20 Грудня 2016 163

Маємо відмітити чудову організацію з боку наших друзів в Ізраїлі Israeli Friends of Ukraine!Просто чудово!
Те, що ми  відмітили для себе: цікавий ринок, ринок, де є гроші і ринок куди хоча б з цієї причини варто йти. 8 000 000 населення, середній дохід 31 000 доларів на рік..Плюс ще й в тому, що в значної частини споживачів, вихідців з кол.СРСР схожі звички споживання, а отже, це зменшує в якийсь мірі вихід на ринок. Мав час прогулятися та подивитись Салони Дизайну, адже креативний дизайн від Ukrainian Design Team 2016 -це також експорт!
Головним, ще було те, що українці ТАМ перезнайомились між собою і сподіваємось, що результати не забаряться.

[uptolike]
Читати також
336
Статті 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

290
Статті 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.  

245
Статті 2 Серпня 2017

Баржа з кавунами та Канада Отже панове цього тижня сталося дві події які напряму чи опосередковано вплинуть на експорт з України. ПЕРШЕ -це мабуть початок дії Угоди про вільну торгівлю з Канадою. ДРУГЕ-це відправлення баржі з кавунами з Херсона.