Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Торгова місія до Ізраїлю

Блог 7 Березня 2017 110

Ця стаття написана на основі матеріалів розміщених на сторінці у facebook “Офісу просування Експорту”

Ізраїль – країна інновацій та швидких рішень. А самі ізраїльтяни називають себе “ху́цпа” (chutzpah) – “хороші нахаби/ зухвальці”, маючи на увазі упертість і наполегливість своєї нації, яка постійно виходить за межі того, що більшість людей вважають за можливе.
Організація цієї місії потребувала зусиль як державних так і недержавних інституцій.
У грудні 2016 завдяки зусиллям Israeli Friends of Ukraine та їх партнерів був проведений перший Ізраїлсько-Український бізнес-форум в Тель-Авіві. Він заклав непоганий фундамент для розвитку відносин.
Мотором місії є Офіс з просування Експорту, МінЕкономіки. Цій поїздці передували місії до країн Африки, а наприкінці березня відбудеться поїздка до Швеції!
Сама подорож організована таким чином аби вона була максимальна практичною. Заздалегідь були заплановані B2B зустрічі та зустрічі з представниками державних інституцій.
Першого дня наші колеги відвідали найбільшу мережу супермаркетів в Ізраїлі Tiv Ta’am. Практична пропозиція від менеджменту компанії для українських виробників щодо представлення їхніх продуктів в ізраїльській мережі. Tiv Ta’am є найбільшою мережею в Ізраїлі, яка продає продукти без сертифікату кошерності, і є провідним постачальником некошерного м’яса в Державі Ізраїль, а також найбільшим імпортером сиру. Філії Tiv Ta’am складаються з понад 50 супермаркетів, більшість з яких відкрита під час єврейської суботи та свят(що велика рідкість для Ізраїлю). Левова частка продукції реалізується у Тель Авіві. Серед покупців – не лише вихідці з країн кол.Союзу, але інші жителі Держави Ізраїль.

пані Наталія Микольска-торговий представник України (фото Офісу з просування експорту)

Чим ця мережа може бути цікава українським експортерам?
1. Tiv Ta’am є ключовим експортером некошерноі продукції серед супермаркетів Ізраїлю.
2. Як мережа вони володіють полицями у власних магазинах для реалізації цих товарів.
Вже зараз на полицях супермаркету можна знайти українську продукцію: кетчуп, хрін, гірчицю, соняшникове насіння, але бракує солодощів.

Зацікавлені у співпраці українські виробники можуть зв’язатися з компанією ISRACO (тел. 972-4-6179029, www.israco.co.il )

Другий день українська бізнес-делегація відвідала Ізраїльський Інститут Експорту, щоб дізнатися, де лежать ці межі можливого, та які інноваційні рішення впроваджує ізраїльський бізнес в секторі “food and beverage”.
Місцеві компанії активно розвивають технологічні та інноваційні продукти, керуючись основним принципом – виходити за звичні рамки (Think outside the box).
Серед найцікавіших розробок – ІТ рішення, революційні апарати для домашнього використання (наприклад, апарат для вирощування та віджиму соку з овочів та фруктів), та різноманітні харчові інноваційні додатки (наприклад, додаток, який за звуком жування їжі визначає її калорійність і користь!).

Голова Офісу з просування експорту пані Мар’яна Каганяк та пані Ірина Онікуєнко, голова відділу

 Основні сектори, де впроваджуються інноваційні рішення:
– вітаміни та мінерали,
– харчові інгредієнти,
– рослини та трави,
– спортивне харчування,
– натуральні та органічні продукти,
– функціональна їжа.
 
Третій та останній день місії був розпочат з Україно-Ізраїльського бізнес-форуму в Федерації торгво-промислових палат Ізраїлю.
Наші колеги розповідали про експортний потенціал України в категорії “готові продукти харчування та напої” та проводили серію B2B зустрічей.
Серед спікерів:
– Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Недоленко
– Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольска
– Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева
– Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

Пані Наталя Микольска та пані Ольга Трофімцева

Загалом була проведена величезна робота. Зокрема відбулись зустрічи з представниками Міністерства закордонних справ, де велась мова про практичні кроки збільшення обсягів торгівлі і інвестицій, і необхідності стратегічного плану для уряду і бізнесу. Обговорювались питання участі наших компаній в інфраструктурних будівельних проектах – мости, тунелі, залізниця і метро.
З представниками Міністерства економіки та промисловості велась розмова про важливість інтенсивних перемовин про створення зони вільної торгівлі, і необхідність розробки комплексного плану дій на 3- роки, для збільшення ефективності торговельних відносин.
Міністерство аграрної політики підтримує наше бачення щодо розвитку спільного бізнес-потенціалу у секторі агро/їжа/напої. Так,ринок Ізраїлю виробляє чимало власної якісної продукції, але є такі продукти, як лісні ягоди, дефіцит яких відчувається на місцевому ринку.
 
Ми вдячні нашим колегам за їх роботу! Вони справді роблять її професійно та головне “з пристрастю”!
Успіхів усім нам в ЕКСПОРТІ!
[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

222
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

85
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада