Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Торгова місія до Ізраїлю

Блог 7 Березня 2017 238

Ця стаття написана на основі матеріалів розміщених на сторінці у facebook “Офісу просування Експорту”

Ізраїль – країна інновацій та швидких рішень. А самі ізраїльтяни називають себе “ху́цпа” (chutzpah) – “хороші нахаби/ зухвальці”, маючи на увазі упертість і наполегливість своєї нації, яка постійно виходить за межі того, що більшість людей вважають за можливе.
Організація цієї місії потребувала зусиль як державних так і недержавних інституцій.
У грудні 2016 завдяки зусиллям Israeli Friends of Ukraine та їх партнерів був проведений перший Ізраїлсько-Український бізнес-форум в Тель-Авіві. Він заклав непоганий фундамент для розвитку відносин.
Мотором місії є Офіс з просування Експорту, МінЕкономіки. Цій поїздці передували місії до країн Африки, а наприкінці березня відбудеться поїздка до Швеції!
Сама подорож організована таким чином аби вона була максимальна практичною. Заздалегідь були заплановані B2B зустрічі та зустрічі з представниками державних інституцій.
Першого дня наші колеги відвідали найбільшу мережу супермаркетів в Ізраїлі Tiv Ta’am. Практична пропозиція від менеджменту компанії для українських виробників щодо представлення їхніх продуктів в ізраїльській мережі. Tiv Ta’am є найбільшою мережею в Ізраїлі, яка продає продукти без сертифікату кошерності, і є провідним постачальником некошерного м’яса в Державі Ізраїль, а також найбільшим імпортером сиру. Філії Tiv Ta’am складаються з понад 50 супермаркетів, більшість з яких відкрита під час єврейської суботи та свят(що велика рідкість для Ізраїлю). Левова частка продукції реалізується у Тель Авіві. Серед покупців – не лише вихідці з країн кол.Союзу, але інші жителі Держави Ізраїль.

пані Наталія Микольска-торговий представник України (фото Офісу з просування експорту)

Чим ця мережа може бути цікава українським експортерам?
1. Tiv Ta’am є ключовим експортером некошерноі продукції серед супермаркетів Ізраїлю.
2. Як мережа вони володіють полицями у власних магазинах для реалізації цих товарів.
Вже зараз на полицях супермаркету можна знайти українську продукцію: кетчуп, хрін, гірчицю, соняшникове насіння, але бракує солодощів.

Зацікавлені у співпраці українські виробники можуть зв’язатися з компанією ISRACO (тел. 972-4-6179029, www.israco.co.il )

Другий день українська бізнес-делегація відвідала Ізраїльський Інститут Експорту, щоб дізнатися, де лежать ці межі можливого, та які інноваційні рішення впроваджує ізраїльський бізнес в секторі “food and beverage”.
Місцеві компанії активно розвивають технологічні та інноваційні продукти, керуючись основним принципом – виходити за звичні рамки (Think outside the box).
Серед найцікавіших розробок – ІТ рішення, революційні апарати для домашнього використання (наприклад, апарат для вирощування та віджиму соку з овочів та фруктів), та різноманітні харчові інноваційні додатки (наприклад, додаток, який за звуком жування їжі визначає її калорійність і користь!).

Голова Офісу з просування експорту пані Мар’яна Каганяк та пані Ірина Онікуєнко, голова відділу

 Основні сектори, де впроваджуються інноваційні рішення:
– вітаміни та мінерали,
– харчові інгредієнти,
– рослини та трави,
– спортивне харчування,
– натуральні та органічні продукти,
– функціональна їжа.
 
Третій та останній день місії був розпочат з Україно-Ізраїльського бізнес-форуму в Федерації торгво-промислових палат Ізраїлю.
Наші колеги розповідали про експортний потенціал України в категорії “готові продукти харчування та напої” та проводили серію B2B зустрічей.
Серед спікерів:
– Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Недоленко
– Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольска
– Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева
– Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

Пані Наталя Микольска та пані Ольга Трофімцева

Загалом була проведена величезна робота. Зокрема відбулись зустрічи з представниками Міністерства закордонних справ, де велась мова про практичні кроки збільшення обсягів торгівлі і інвестицій, і необхідності стратегічного плану для уряду і бізнесу. Обговорювались питання участі наших компаній в інфраструктурних будівельних проектах – мости, тунелі, залізниця і метро.
З представниками Міністерства економіки та промисловості велась розмова про важливість інтенсивних перемовин про створення зони вільної торгівлі, і необхідність розробки комплексного плану дій на 3- роки, для збільшення ефективності торговельних відносин.
Міністерство аграрної політики підтримує наше бачення щодо розвитку спільного бізнес-потенціалу у секторі агро/їжа/напої. Так,ринок Ізраїлю виробляє чимало власної якісної продукції, але є такі продукти, як лісні ягоди, дефіцит яких відчувається на місцевому ринку.
 
Ми вдячні нашим колегам за їх роботу! Вони справді роблять її професійно та головне “з пристрастю”!
Успіхів усім нам в ЕКСПОРТІ!
[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

386
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.