Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Торгова місія в Польщу

Блог 16 Березня 2017 211

На цьому тижні пройшов черговий захід від Офісу з просування експорту.

Цього разу він був присвячений Експорту в Польщу в рамках підготовки торгової місії до цієї країни. Все було практично та цікаво. Дмитро Носов розказав присутнім про європейську програму COSME, що дозволяє напряму знайти партнерів практично по всьому світу. Також ним була представлена аналітика по польському ринку.  Пан Тарас Шимко, хоч і виступав іноземною мовою, але чітко і професійно розповів про можливість участі у державних закупівлях в рамках угоди GPA. Нажаль, посол України у Польщі, пан Дещиця не міг бути на skype того дня, але його “підмінив” пан Володимир Бачинський, радник-посланик з Посольства України у Республіці Польща, з важливою тезою про те, що “дипломати допоможуть в багатьох питаннях, але роботу з просування та продажу свого товару, українські підприємці мають робити самостійно”.

Були присутні й інші цікаві спікери, з матеріалами яких ви зможете ознайомитись нижче, але ніякі матеріали не замінять “ефект присутності”. Модератором була керівник Офісу з просування Експорту пані Мар’яна Каганяк. Після заходу була організована можливість спілкування учасників між собою.

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ:

ПРОГРАМА ТОРГОВОЇ МІСІЇ ДО ПОЛЬЩІ: Знаходиться ТУТ

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: Знаходиться ТУТ (але перед цим радимо ретельно ознайомитись з програмою місії)

[uptolike]
Читати також
336
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

290
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.