Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Торгова місія в Польщу

Блог 16 Березня 2017 97

На цьому тижні пройшов черговий захід від Офісу з просування експорту.

Цього разу він був присвячений Експорту в Польщу в рамках підготовки торгової місії до цієї країни. Все було практично та цікаво. Дмитро Носов розказав присутнім про європейську програму COSME, що дозволяє напряму знайти партнерів практично по всьому світу. Також ним була представлена аналітика по польському ринку.  Пан Тарас Шимко, хоч і виступав іноземною мовою, але чітко і професійно розповів про можливість участі у державних закупівлях в рамках угоди GPA. Нажаль, посол України у Польщі, пан Дещиця не міг бути на skype того дня, але його “підмінив” пан Володимир Бачинський, радник-посланик з Посольства України у Республіці Польща, з важливою тезою про те, що “дипломати допоможуть в багатьох питаннях, але роботу з просування та продажу свого товару, українські підприємці мають робити самостійно”.

Були присутні й інші цікаві спікери, з матеріалами яких ви зможете ознайомитись нижче, але ніякі матеріали не замінять “ефект присутності”. Модератором була керівник Офісу з просування Експорту пані Мар’яна Каганяк. Після заходу була організована можливість спілкування учасників між собою.

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ:

ПРОГРАМА ТОРГОВОЇ МІСІЇ ДО ПОЛЬЩІ: Знаходиться ТУТ

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: Знаходиться ТУТ (але перед цим радимо ретельно ознайомитись з програмою місії)

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада