Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Тренінг з ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ

Блог 31 Березня 2017 521

Минулого тижня у Київський Школі Економіки відбувся тренінг з Експортної стратегії. Команда UA2EU взяла участь в ньому у повному складі. Захід відбувався за підтримки ЄБРР та за участі пана Дмитра Швеця-українського професіонала, що має багаторічний досвід в галузі експорта та пана Джона Ріда-експерта-практика з Великобританії.

Теорія, кейси, воркшопи-два дні інтенсиву англійською дали змогу дізнатись чимало нового, систематизувати знання, а головне познайомитись з українськими колегами, дізнатись про проблеми українських експортерів, їх страхи та шляхи їх подолання.

Можемо сказати, що це був КОРИСНИЙ КУРС. За два роки з початку нашого проекту почала з’являтися культура ЕКСПОРТУ та відповідно  Україна почала експортувати більше продукції з доданою вартістю.

Ми побачили, що рухаємось у правильному напрямку і що наші зусилля не є марними!

Лупаємо ту скелю й далі!

[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

223
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

86
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада