Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Вихід на американський ринок. Мережа LIDL і не тільки…

Блог 17 Лютого 2017 139
Німецький дискаунтер Lidl відкриває перші супермаркети в США.
До кінця року планується відкрити до 100 точок продажу, що трохи струсане американський ринок. Перші 20 магазинів відриються у Вірджинії, Північній та Південній Кароліні.
Мережа LIDL налічує більш ніж 10 000 точок в 27 країнах Європи і вихід на ринок Штатів планувався не раніше кінця 2017 -2018 років.
Звичайно й конкуренти LIDL не сидять на місці. Kroger, що є другим за розміром продуктовим рітейлером після Wal-Mart, розширив свою дискаунтну мережу Ruler Foods, а мережа продажу органічних продуктів запустила лоукост концепт під назвою «365».
Рітейлери таким чином в якомусь сенсі самі підготували базу для виходу на ринок LIDL))
Німецька лоу-кост формула не нова для американського ринку. Інша мережа з Німеччини Aldi відкрила свій перший супермаркет у Північній Америці у далекому 1976 році і зараз налічує 1600 точок продажу по всій країні.
Минулого тижня прес-служба Aldi оголосила про плани інвестувати $1,6 млд в розвиток мережі і збільшити присутність більш ніж на 1300 супермаркетів до 2020 року.
Але у мережі LIDL є декілька переваг; вона відійшла від класичної формули дискаунтера, що відображається у присутності більшої кількості брендів, свіжої продукції та свіжої випічки зокрема. Також LIDL експерементує з форматом ecommerce.
Все це буде сприяти успіху німецького рітейлера в США, де споживач більш орієнтований на купівля брендових продуктів ніж товарів категорії private label.
Декілька років тому LIDL вже потрусив трохи британський ринок, потіснивши «велику четвірку» найбільших мереж, примусивши їх знизити ціни аби не програти гру.
Трохи статистики по LIDL: торгова мережа зі штаб-квартирою у Neckarsulm на півдні Німеччини з продажами на $68 млд станом на лютий 2016. Група належить Дітеру Шварцу, що є найзаможнішою людиною країни за даними декількох рейтингів.Дітер є сином засновника LIDL пана Йозефа Шварца.
[uptolike]
Читати також
337
Блог 18 Вересня 2017

РОЛЬ ІНФРАСТРУКТУРИ В ЕКСПОРТІ В Україні активно працюють близько 5 аеропортів, інші більшість часу простоюють чи використовують свої площі не за прямим призначенням (проведення виставок та інших заходів). Наша держава є найбільшою країною в Європі, де відстань між крайніми точками є чималою і це є чималою перешкодою до розвитку як регіонів так і експорту зокрема.

387
Блог 13 Вересня 2017

Бути в тренді. Реклама Apple Watch 3 Буквально кілька днів тому ми писала про "експорт концепцій" та їх значення для ЕКСПОРТУ в цілому і ось черговий доказ, реклама AppleWatch знята на Київському вокзалі! Серед усіх будівель світу, котрих чимало і серед яких є справді дуже цікаві, Apple вибрало один з головних траснпортних хабів Країни.

291
Блог 27 Серпня 2017

ЗАХИСТ ТОРГОВИХ МАРОК ТА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ

Ви мабуть пам'ятаєте як у квітні цього року представники нашої команди у тісній співпаці з МЗС спромоглися прибрати зі стенду виставки Vinitaly у місті Верона, вина Криму. Тоді, завдяки підготовчий роботі нашої Амбашати в Римі та зверненню Олексія Любецького до фінансової поліції вдалося конфісуквати всю партію кримських вин.