Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!
Блог
Інфографіка ЗМІ ПРО НАС Новини Події Статті
Назад

Вихід на американський ринок. Мережа LIDL і не тільки…

Блог 17 Лютого 2017 72
Німецький дискаунтер Lidl відкриває перші супермаркети в США.
До кінця року планується відкрити до 100 точок продажу, що трохи струсане американський ринок. Перші 20 магазинів відриються у Вірджинії, Північній та Південній Кароліні.
Мережа LIDL налічує більш ніж 10 000 точок в 27 країнах Європи і вихід на ринок Штатів планувався не раніше кінця 2017 -2018 років.
Звичайно й конкуренти LIDL не сидять на місці. Kroger, що є другим за розміром продуктовим рітейлером після Wal-Mart, розширив свою дискаунтну мережу Ruler Foods, а мережа продажу органічних продуктів запустила лоукост концепт під назвою «365».
Рітейлери таким чином в якомусь сенсі самі підготували базу для виходу на ринок LIDL))
Німецька лоу-кост формула не нова для американського ринку. Інша мережа з Німеччини Aldi відкрила свій перший супермаркет у Північній Америці у далекому 1976 році і зараз налічує 1600 точок продажу по всій країні.
Минулого тижня прес-служба Aldi оголосила про плани інвестувати $1,6 млд в розвиток мережі і збільшити присутність більш ніж на 1300 супермаркетів до 2020 року.
Але у мережі LIDL є декілька переваг; вона відійшла від класичної формули дискаунтера, що відображається у присутності більшої кількості брендів, свіжої продукції та свіжої випічки зокрема. Також LIDL експерементує з форматом ecommerce.
Все це буде сприяти успіху німецького рітейлера в США, де споживач більш орієнтований на купівля брендових продуктів ніж товарів категорії private label.
Декілька років тому LIDL вже потрусив трохи британський ринок, потіснивши «велику четвірку» найбільших мереж, примусивши їх знизити ціни аби не програти гру.
Трохи статистики по LIDL: торгова мережа зі штаб-квартирою у Neckarsulm на півдні Німеччини з продажами на $68 млд станом на лютий 2016. Група належить Дітеру Шварцу, що є найзаможнішою людиною країни за даними декількох рейтингів.Дітер є сином засновника LIDL пана Йозефа Шварца.
[uptolike]
Читати також
493
Блог 19 Липня 2017

На початку діяльності проекту UA2EU нашим першим проектом стала консультація українського виробника зарядних станцій. Нашою командою був проаналізований ринок Європи, зокрема статистика по кількості електромобілів, звичайних автомобілів та кількість зарядних станцій. Кейс був цікавий тим, що тема була (і залишається) нова і ніхто з нас не мав уявлення про продукт на початку.

222
Блог 14 Липня 2017

Чим годувати на виставках закордоном і не тільки на виставках? Уявімо собі український стенд на виставці-ярмарку Berlin International Green Week – одній з найбільших сільськогосподарських виставок світу, яку відвідують протягом тижня майже 500 000 гостей. Туди приходять подивитись, поїсти, попити, налагодити нові ділові контакти з постачальниками, покупцями, партнерами.

85
Блог 11 Липня 2017

Угода з ЄС та Ryanair: Перемога vs Зрада