Знайдемо Вам клієнтів в Європі!
Готовi експортувати?
Почніть вже зараз!

Прес-конференція в Українському кризовому медіа центрі: бізнес-форум в Ізраілі

ЗМІ ПРО НАС 22 Листопада 2016 209

РИНОК ІЗРАЇЛЮ в контексті Israeli-Ukrainian Entrepreneurship Forum,де наша команда є одним з партнерів. Презентація форуму у Ukraine Crisis Media Center.
Про внесок кожен і про те, що власне буде відбуватись 14-15 грудня в Тель-Авіві.

[uptolike]
Читати також
227
ЗМІ ПРО НАС 9 Лютого 2017

Продажі. Від дзвінка до зустрічі. В одних видах бізнесу по телефону лише домовляються про зустріч і ніколи не продають продукт, в інших – продають, називаючи його ціну. У будь-якому разі потрібно вміти спонукати потенційного клієнта вислухати вас. Як зробити так, щоб холодні дзвінки від ваших менеджерів були результативними і закінчувалися зустріччю з клієнтом?

194
ЗМІ ПРО НАС 23 Грудня 2015

5 обов'язкових кроків по підготовці до експорту Експорт продукції сам по собі-це просто вихідна новий ринок. По суті, якщо ви розширяєте свій бізнес з Києва в регіони України чи навпаки всі наші дії будуть такими самими як наприклад при виході на ринок Австрії. Але є пару нюансів.  Посилання на статтю (рос).

197
ЗМІ ПРО НАС 16 Грудня 2015

Радіо-ефір на "Буковинський хвилі" Дуже класний ефір на радіо "Буковинська хвиля". Говорили про експорт, про проблеми та переваги українського бізнесу. Дякуємо колективу та ведучому!